REX Show 2018

Уже другий рік поспіль листопадової пори року дружній колектив студентів і викладачів факультету РЕКС проводить спеціальний День відкритих дверей.  Це не проста подія, а спеціальне шоу для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків! На гостей чекали презентація про факультет від студентського парламенту і адміністрації факультету, цікавий лекторій від викладачів, квести, екскурсії лабораторіями, захоплюючі експерименти, і, звісно, запашні кава, чай, та смаколики  щоб підкріпитися. В кінці найактивніших учасників чекали призи і сертифікати на згадку про відвідини факультету РЕКС.

Сім команд-учасниць, серед яких були представники ліцеїв Києва та Чернігова (Русанівський, «Наукова зміна», Український фізико-математичний та, Чернігівський обласний педагогічний) дружньо змагалися, щоб вибороти звання найспритнішої та найрозумнішої команди. Всі були молодці, проте перемогла команда допитливих з Чернігова. З чим ми їх і вітаємо!

Після смачного кава-брейку на гостей чекали цікаві експерименти з рідким азотом («низькотемпературна гармата», заморожування та показ властивостей звичних речей у наднизьких температурах), екскурсія лабораторіями факультету, де гості побачили тунельний мікроскоп, плазмохімічні установки, радіотехнічні лабораторії, сучасні комп’ютерні класи, нову лабораторію робототехніки ReLab та найкращий студентський ковокінг університету Лунотеку.  А далі чекало на гостей нагородження перможців квесту!

День для усіх пройшов непомітно. Колектив факультету РЕКС впевнений, що після побаченого і почутого на факультеті, серед відвідувачів не залишилося,  жодної людини, яку б не вразив світ науки.  Факультет радіофізики, електроніки та комп‘ютерних систем дякує всім учасникам і організаторам та чекає у своїх стінах знов!

Всі фото з події тут

Напишіть відгук