REX Show 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Уже другий рік поспіль листопадової пори року дружній колектив студентів і викладачів факультету РЕКС проводить спеціальний День відкритих дверей.  Це не проста подія, а спеціальне шоу для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків! На гостей чекали презентація про факультет від студентського парламенту і адміністрації факультету, цікавий лекторій від викладачів, квести, екскурсії лабораторіями, захоплюючі експерименти, і, звісно, запашні кава, чай, та смаколики  щоб підкріпитися. В кінці найактивніших учасників чекали призи і сертифікати на згадку про відвідини факультету РЕКС.

Сім команд-учасниць, серед яких були представники ліцеїв Києва та Чернігова (Русанівський, «Наукова зміна», Український фізико-математичний та, Чернігівський обласний педагогічний) дружньо змагалися, щоб вибороти звання найспритнішої та найрозумнішої команди. Всі були молодці, проте перемогла команда допитливих з Чернігова. З чим ми їх і вітаємо!

Після смачного кава-брейку на гостей чекали цікаві експерименти з рідким азотом («низькотемпературна гармата», заморожування та показ властивостей звичних речей у наднизьких температурах), екскурсія лабораторіями факультету, де гості побачили тунельний мікроскоп, плазмохімічні установки, радіотехнічні лабораторії, сучасні комп’ютерні класи, нову лабораторію робототехніки ReLab та найкращий студентський ковокінг університету Лунотеку.  А далі чекало на гостей нагородження перможців квесту!

День для усіх пройшов непомітно. Колектив факультету РЕКС впевнений, що після побаченого і почутого на факультеті, серед відвідувачів не залишилося,  жодної людини, яку б не вразив світ науки.  Факультет радіофізики, електроніки та комп‘ютерних систем дякує всім учасникам і організаторам та чекає у своїх стінах знов!

Всі фото з події тут

Write a comment