Majors

Індустрія розвиненених країн орієнтується на високі технології, які опираються на досягнення фундаментальних наук, сучасні методи досліджень та новий стиль мислення. Науці та промисловості потрібні фахівці, які поєднують у собі якості дослідника й інженера. Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем — один із найкращих фахових центрів в Україні, який дозволяє отримати сучасну конкурентоспроможну в світі й якісну освіту в галузі прикладної фізики, електроніки та комп’ютерних систем на безкоштовній основі.
Наші студенти регулярно проходять стажування за кордоном, працюють у лабораторії робототехніки ReLab та проводять дозвілля у сучасному коворкінгу Лунотека.

Applied Physics and Nanomaterials

Дослідження фізичних явищ з метою створення новітніх приладів та технологій. Ми розвиваємо напрямки нано- і фізичної електроніки, прикладної оптики і магнетизмому та біомедичних технологій. 3 2018 року відкрито нову освітню програму «Еконофізика»

Computer Engineering

Створення і дослідження комп'ютерних систем, розробка програмних і апаратних платформ широкого профілю застосування. Освіта наших студентів включає стажування в академіях Cisco, Huawei та Microsoft.

Telecommuncations and Radioengineering

Інформаційна безпека телекомунікаційних мереж і технічний захист інформації, проектування і конструювання радіоапаратури.

About the Faculty

About the Faculty

З 1957 року ми займаємося розробкою передових технологій у галузях прикладних задач фізики, зв'язку та інформаційних технологій.
Факультет РЕКС — це всесвітньо відомі наукові школи фізичної електроніки, радіофізики та фізики напівпровідників, лабораторії Huawei, Cisco та Microsoft, зручний студенстький коворкінг Лунотека, лабораторія роботетехніки ReLab та багато іншого!

Alumni

Якісна освіта — запорука гідного майбутнього. Приєднуйся!

Facutly Events