КИЇВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем запрошує учнів випускних класів взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка – 2024!


У 2024 році Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (ФРЕКС) запрошує учнів випускних класів взяти участь в Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка з фізики та  математики.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Олімпіада проходить у два тури: І дистанційний (відбірковий) та ІІ очний (фінальний) з використанням технологій дистанційного навчання.

З 15 січня 2024 року стартує і триває до 15 лютого 2024 року прийом та розгляд завдань І дистанційного (відбіркового) туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з фізики для вступників на базі повної загальної середньої освіти. ІІ очний (фінальний) тур Олімпіади з фізики відбудеться 21 квітня 2024 року.

Вимоги до оформлення роботи.

Відеоінструкція для учасника Олімпіади.

Задачі відбіркового туру розміщено тут або за посиланням vstup.knu.ua/rozklad.

Для успішного проходження відбіркового туру необхідно набрати 75 балів з 100, тобто розв’язати будь-які 8 завдань з 10.

Список переможців І відбіркового туру Олімпіади.

Оприлюднення списку переможців відбіркового туру з фізики – не пізніше 1 березня 2024 року, фінального туру – до 12 травня 2024 року.

Запитання щодо Олімпіади з фізики можна надсилати на пошту Секції фізики (phys.olympiad.knu@gmail.com). У темі цього листа бажано вказати підрозділ Університету з найвищим пріоритетом при вступі (Фізичний факультет, Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, Інститут високих технологій тощо).

Умови проведення фінального туру будуть оприлюднені пізніше.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

БАЖАЄМО ВАМ УСПІХУ!

Додаткові контакти (ФРЕКС):

(093) 700-72-91 Веремій Юлія Петрівна

 

Конкурсні завдання попередніх років (дистанційний тур)

Приклади завдань попередніх років (очний тур)

  •