КИЇВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем запрошує учнів випускних класів взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка – 2023!


У 2023 році Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (ФРЕКС) запрошує учнів випускних класів взяти участь в Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка з фізики та  математики.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Олімпіада проходитиме у два тури: відбірковий (з 20 лютого по 31 березня 2023 р.) та фінальний (07 травня 2023 року – фізика, 21 травня 2023 року – математика).

Учасники відбіркового туру олімпіади мають до 31 березня 2023 р. зареєструватися та надіслати розв’язки задач до Оргкомітету олімпіади (сайт vstup.knu.ua).

Інструкція для реєстрації учасника Олімпіади.

Вимоги до оформлення роботи.

Задачі відбіркового туру розміщено за посиланням vstup.knu.ua/rozklad.

Для успішного проходження відбіркового туру необхідно набрати 75 балів з 100, тобто розв’язати будь-які 8 завдань з 10.

Запитання щодо Олімпіади з фізики можна надсилати на пошту Секції фізики (knu.phys.olympiad@gmail.com). У темі цього листа слід вказати підрозділ Університету з найвищим пріоритетом при вступі (Фізичний факультет, Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, Інститут високих технологій тощо).

Умови проведення фінального туру будуть оприлюднені пізніше.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

БАЖАЄМО ВАМ УСПІХУ!

Додаткові контакти (ФРЕКС):

  • (093) 700-72-91 Веремій Юлія Петрівна

Конкурсні завдання попередніх років (дистанційний тур)

Приклади завдань попередніх років (очний тур)