Олімпіада

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

КИЇВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (РЕКС) запрошує учнів старших класів взяти участь у Олімпіаді-2019!

Це дає можливість отримати до 20 балів до сертифікату ЗНО з конкурсного предмету фізика при вступі на факультет РЕКС на спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» і 172 «Телекомунікації та радіотехніка». Олімпіада складається з двох турів: дистанційного та очного.

Учасники дистанційного туру олімпіади мають до 15 березня 2019р. надіслати розв’язки задач, набрані у форматі Word, на електронну пошту , або надіслати у зошиті Укрпоштою за адресою 01601, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 64/13 (з поміткою Факультет РЕКС) із зазначенням усіх необхідних контактних даних:

ЗАДАЧІ ДИСТАНЦІЙНОГО ТУРУ + Критерії оцінювання

Для успішного проходження дистанційного туру необхідно розв’язати будь-які 8 завдань з 10. Анкета учасника олімпіади прикріплюється в електронному вигляді або наклеюється на обкладинку зошита. Учасникам заочного туру олімпіади нараховуються бали, що додаються до результатів очного туру. Підсумковий бал є сумарним результатом участі в заочному та очному турах.

Очний тур відбудеться 21 квітня 2019! В очному турі олімпіади беруть участь лише учасники заочного (дистанційного) туру.

Учасники очного туру олімпіади повинні мати із собою:

  • паспорт (або учнівський квиток та свідоцтво про народження – для тих, кому не виповнилось 16 років),
  • чистий зошит, ручку.

Переможці та призери очного ту ру олімпіади отримують додаткові бали до результату ЗНО (до 20 балів з фізики) при вступі на спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» і 172 «Телекомунікації та радіотехніка»!

Додаткові контакти:

  • (044) 526-05-90 секретаріат олімпіади (Валентина Миколаївна)
  • (093) 700-72-91 Юлія
  • (093) 638-26-68 В’ячеслав

 

 

Конкурснi завдання попередніх років (дистанційний тур)

Приклади завдань попередніх років (очний тур)