КИЇВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем запрошує учнів випускних класів взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка – 2024!


У 2024 році Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (ФРЕКС) запрошує учнів випускних класів взяти участь в Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка з фізики та  математики.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Олімпіада проходить у два тури: І дистанційний (відбірковий) та ІІ очний (фінальний) з використанням технологій дистанційного навчання.

З 15 січня 2024 року стартує і триває до 15 лютого 2024 року прийом та розгляд завдань І дистанційного (відбіркового) туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з фізики для вступників на базі повної загальної середньої освіти. ІІ очний (фінальний) тур Олімпіади з фізики відбудеться 21 квітня 2024 року.

Вимоги до оформлення роботи.

Відеоінструкція для учасника Олімпіади.

Задачі відбіркового туру розміщено тут або за посиланням vstup.knu.ua/rozklad.

Для успішного проходження відбіркового туру необхідно набрати 75 балів з 100, тобто розв’язати будь-які 8 завдань з 10.

Список переможців І відбіркового туру Олімпіади.

Оприлюднення списку переможців відбіркового туру з фізики – не пізніше 1 березня 2024 року, фінального туру – до 12 травня 2024 року.

Розв’язки задач фінального туру.

Список учасників фінального туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка для вступників з фізики, які набрали не менше 90 балів.

Запитання щодо Олімпіади з фізики можна надсилати на пошту Секції фізики (phys.olympiad.knu@gmail.com). У темі цього листа бажано вказати підрозділ Університету з найвищим пріоритетом при вступі (Фізичний факультет, Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, Інститут високих технологій тощо).

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

БАЖАЄМО ВАМ УСПІХУ!

Додаткові контакти (ФРЕКС):

(093) 700-72-91 Веремій Юлія Петрівна

 

Конкурсні завдання попередніх років (дистанційний тур)

Приклади завдань попередніх років (очний тур)

  •