Іногородні студенти факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем проживають в гуртожитку №1, який розташовано за адресою: вул. Ломоносова 35. Це п’ятиповерхова будівля з житловими кімнатами блокового типу. Кожен із блоків є окремою роздільною двокімнатною квартирою з невеликою вітальнею та санвузлом. У кімнаті площею 18 кв.м мешкає 3 студенти, а в кімнаті 12 кв.м – 2 студенти. Кімнати гуртожитку оснащені необхідними меблями: ліжками (у 3-місних одно- та двоповерховими), столами, шафами. На кожному поверсі розташовано дві кухні. Вартість проживання в гуртожитку складає 750 грн на місяць.

Більш детальну інформацію про гуртожиток можна отримати у розділі для студентів та сайті студмістечка.

АЛГОРИТМ ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК

Крок 1. Удома

Якщо Ви рекомендовані до зарахування на навчання та надаєте оригінали документів, і потребуєте поселення до гуртожитку, підготуйте заздалегідь та візьміть із собою пакет документів, необхідних для поселення:

 1. Копії документів, які підтверджують пільги (за їх наявності). Перелік пільг в Додатку №1.
 2. Копія паспорта (паспорт старого зразка 1, 2 та 12 сторінки, паспорт нового зразка ID картка 1, 2 сторони, копія довідки з місця реєстрації).
 3. Копія ідентифікаційного коду.
 4. Оригінал довідки про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не понад рік тому.
 5. Фотокартки 3 x 4 — 6 шт.

Копії та оригінали документів, які підтверджують пільги, необхідно надати ОБОВ’ЯЗКОВО!
Зніматися з реєстрації місця проживання та військового обліку (для чоловіків) НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО! Проживання в гуртожитку можливе без реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку.

Крок 2. Комісія з поселення

Комісія з поселення факультету працюватиме під час подачі оригіналів документів до вступу.
Якщо Ви потребуєте поселення, необхідно надати комісії з поселення такі  документи:

 1. Заява на поселення, заповнена за зразком (єдина встановлена форма).
 2. Копії документів, які підтверджують пільги (за наявності).
 3. Копія паспорта (паспорт старого зразка 1, 2 та 11 сторінки, паспорт нового зразка ID картка 1, 2 сторони, копія довідки з місця реєстрації).
 4. Копія ідентифікаційного коду.
 5. Фотокартки 3 x 4 — 3 шт.

Після цього Комісія вносить Вас до списку осіб, які потребують поселення та формує списки студентів, яким надано ліжко-місце в гуртожитку. Списки студентів, яких поселено до гуртожитку, буде опубліковано на сайті факультету.

Звертаємо Вашу увагу, що поселення в гуртожитки відбувається лише за наявності вільних ліжко-місць.

На сайті студентського містечка буде оприлюднено списки студентів, які рішенням комісії з поселення факультету/інституту рекомендовані на поселення до гуртожитків.

Крок 3. Студентський гуртожиток

Якщо Ви є в списках на поселення, прямуєте до гуртожитку, в який Вас поселено, де отримуєте тимчасову перепустку та інструкцію щодо подальших дій. Перелік необхідних документів, які потрібно надати завідувачу гуртожитку:

 1. Оригінал довідки про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не понад рік тому (дану довідку необхідно пред’явити в студентській клініці за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 36).
 2. Фотокартки 3 x 4 — 3 шт.
 3. Копія квитанції про сплату за проживання вибраного періоду згідно з умовами Договору.

Завідувач гуртожитку проводить інструктажі з Техніки безпеки та ознайомлює із Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках (під особистий підпис), видає ключ від кімнати, у яку Ви були направлені Комісією з поселення.