Іногородні студенти факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем проживають в гуртожитку №1, який розташовано за адресою: вул. Ломоносова 35. Це п’ятиповерхова будівля з житловими кімнатами блокового типу. Кожен із блоків є окремою роздільною двокімнатною квартирою з невеликою вітальнею та санвузлом. У кімнаті площею 18 кв.м мешкає 3 студенти, а в кімнаті 12 кв.м – 2 студенти. Кімнати гуртожитку оснащені необхідними меблями: ліжками (у 3-місних одно- та двоповерховими), столами, шафами. На кожному поверсі розташовано дві кухні. Вартість проживання в гуртожитку складає 750 грн на місяць.

Більш детальну інформацію про гуртожиток можна отримати у розділі для студентів та сайті студмістечка.

Звертаємо Вашу увагу, що поселення в гуртожитки відбувається лише за наявності вільних ліжко-місць.

АЛГОРИТМ ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК

Крок 1. Удома

З 5 по 8 серпня включно, відбуватиметься прийом документів на поселення у гуртожиток №1 для абітурієнтів, повністю у дистанційному режимі. Якщо Ви рекомендовані до зарахування на навчання та потребуєте поселення до гуртожитку, підготуйте заздалегідь пакет документів, необхідних для поселення:

1. Скани документів, які підтверджують наявність пільги (за наявності), Перелік пільг в Додатку №1;
2. Скан паспорту (паспорт старого зразка 1, 2 та 11 сторінки; паспорт нового зразка (ID-карта) 1 та 2 сторона;
3. Скан довідки з місця реєстрації (форма №13 або згенерована в «Дія» – лише для паспорту ID);
4. Скан реєстраційного номеру облікової картки платника податків (раніше індивідуальний податковий номер, ідентифікаційний код);
5. Фото – 3×4, в електронному вигляді. 

Для реєстрації участі у поселенні заповніть форму:
https://forms.gle/2fTWFe8eFypPuwyK7

Якщо ви є внутрішньо-переміщеними особами, в адресі необхідно вказати адресу, де ви стали на облік внутрішньо-переміщеної особи, а в рядку пільги додати довідку внутрішньо-переміщеної особи.

ВАЖЛИВО!
Зніматися з реєстрації місця проживання та військового обліку (для чоловіків) НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО! Проживання в гуртожитку можливе без реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку.

У разі необхідності консультації звертайтесь на факультет (адреса: проспект Академіка Глушкова, 4г, Київ, к. №33) (робочі години з 9:00 до 17:00), або у телеграмі: @aloneEEeT (Голова Студентської ради гуртожитку №1)

Крок 2. Комісія з поселення

Після заповнення вами електронної форми Комісія з поселення факультету вносить вас до списку осіб, які потребують поселення та формує списки студентів, яким надано ліжко-місце в гуртожитку.

Звертаємо Вашу увагу, що поселення в гуртожитки відбувається лише за наявності вільних ліжко-місць.

На сайті студентського містечка буде оприлюднено списки студентів, які рішенням комісії з поселення факультету рекомендовані на поселення до гуртожитку. Також студенти будуть повідомлені особисто, тому вказуйте актуальні контакти.

Крок 3. Студентський гуртожиток

Якщо Ви є в списках на поселення, прямуєте до гуртожитку, в який Вас поселено, де отримуєте тимчасову перепустку та інструкцію щодо подальших дій. Перелік необхідних документів, які потрібно надати завідувачу гуртожитку:

  1. Оригінал довідки про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не понад рік тому (дану довідку необхідно пред’явити в студентській клініці за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 36).
  2. Фотокартки 3 x 4 — 3 шт.
  3. Копія квитанції про сплату за проживання вибраного періоду згідно з умовами Договору.

Завідувач гуртожитку проводить інструктажі з Техніки безпеки та ознайомлює із Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках (під особистий підпис), видає ключ від кімнати, у яку Ви були направлені Комісією з поселення.