116 thoughts on “Questions and Answers

 1. Оксана Reply

  Подскажите пожалуйста,известно уже сколько бюджетный мест будет на специальность компьютерная инженерия?

 2. Олена Reply

  Добрий день.
  Чи відбувся у минулому році набір на еконофізику? Скільки студентів з прикладної фізики обрали цю спеціализацію . Ця спеціалізація обирається після першого курсу?

  • Oleksandr Pylypovskyi Post authorReply

   Доброго дня, пані Олено,
   еконофізика щойно відкрилася, перший набір на цю спеціалізацію відбудеться зараз, у 2018 році. Бажана спеціалізація (еконофізика чи інша) вказується абітурієнтами під час подачі документів на спеціальність “Прикладна фізика”, навчання за нею починається одразу на першому курсі.

 3. Serge Reply

  Вітаю, де знайти навчальні плани, бакалаврат, спеціальності 123 та 172, поточний рік вступу(2018). Дякую.

  • Oleksandr Pylypovskyi Post authorReply

   Доброго дня. На поточний рік ще не затверджені, тому поки що немає.

   • sdikiy Reply

    Дякую.
    На минулорічні навчальні плани можна орієнтуватись?
    Коли відбувається разподіл, для спеціальности 123(Комп’ютерна інженерія), на “мережеві адміністратори” та “системні адміністратори”?
    Не зовсім зрозуміло в англійською. Англійська в 3-7 семестрі доступна тільки якщо “Рівень володіння іноземною мовою (за результатами іспиту у 2 семестрі) не нижче В1”?

    • Oleksandr Pylypovskyi Post authorReply

     Так, минулорічні плани цілком репрезентативні. Розподіл за вказаними Вами спеціальностями відбувається на другому курсі. З приводу англійської, вона інтенсивно вивчається всіма спеціальностями протягом першого року навчання, потім студенти складають екзамен. Надалі англійська є факультативною. Дуже жорстких обмежень, насправді, немає, та й за спеціальністю всі студенти мають знайомитися з англомовною літературою.

     • sdikiy

      Дякую за відповідь. Існують якісь варіанти підтягнути німецьку мову з В1 до рівня В2, в межах навчального процесу на факультеті(бакалаврат)? Чи доведеться відвідувати сторонні курси?

 4. Adesijii Temidire Reply

  Is the Computer Engineering for bachelor degree taken in English or Ukrainian?

 5. Дмитрий Reply

  Когда будут сформированы списки поступивших на бюджет фрэкс ки?

  • Karlash Anna Reply

   списки вже сформовані та 8.08.2017 будуть оприлюднені на сайті факультету
   http://rex.knu.ua

 6. Ілля Reply

  Чи можу я 02.08.2017 подати документи до вступу навіть без опублікованих результатів не дебудь?

  • Karlash Anna Reply

   проблему вирішено?

 7. Лариса Reply

  Доброго дня! 22.07 до 12.00 ми подали електрону заяву через КАБІНЕТ ВСТУПНИКА в ПОДАНІ ЗАЯВИ написали нам-ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄДИНІЙ БАЗІ,далі ми досилали по електроній пошті додаток до атестату(нас попросили)і до вечора вже в ПОДАНІ ЗАЯВИ був запис-ДОПУЩЕНО ДО КОНКУРСУ. Зранку 23.07 8.00 зайшли в ці ПОДАНІ ЗАЯВИ,а там пусто і було написано ,що подані заяви відсутні……далі десь після 11.00 усі 9 заяв знову з,явились. Скажіть,будь ласка,щоб у нас не було проблем при вступі може нам потрібно приїхати в ПК і здати документи в паперовому вигляді,бо щось лячно,а вдруг ці 9 заяв зникнуть 26.07 і ми вже не встигнемо до Вас приїхати і подати документи,бо ми аж за 200км від Києва живемо.

  • Karlash Anna Reply

   ви можете зателефонувати до приймальної комісії й уточнити це питання.

 8. Марина Reply

  скажіть будь-ласка в 2017 році можна обирати 4 спецільності, якщо я подам 2 заяви на менеджмент(073) але з різними факультетами, це буде рахуватися як одна спеціальність або дві?

  • Karlash Anna Reply

   це одна спеціальність, можуть бути різні освітні програми

 9. Лариса Reply

  Хочу поцікавитись з приводу пріорітету.Якщо в нас 170 балів і ми поставим перший пріорітет на ФРЕКС КІ,а в когось буде скажімо 175 балів ,але ФРЕКС КІ в пріорітеті № 3 ,то кого візьмуть в першу чергу на державне. Підкажіть,будь ласка Анна!

  • Karlash Anna Reply

   лише якщо у такої людини не спрацюють перші два пріоритети, що залежить від того, на яку спеціальність вони подані. відомо буде лише після завершення конкурсу.

 10. Марія Reply

  Доброго дня, шановні! Роз’ясніть, будь ласка, чи автоматично буде приймати участь у конкурсі “за кошти …” абітурієнт, який в заяві он-лайн вказав “на місця державного замовлення і на участь у конкурсі на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб у випадку неотримання рекомендації за цією пропозицією на місця за державним замовленням”, чи потрібно в будь-якому випадку особисто подавати письмову заяву до ПК в термін з 01 до 08 серпня (бо з п.1 § 4 розділу І Правил… начебто випливає останнє:
  § 4. Особливості вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.
  1. Рішення щодо участі вступника у конкурсі на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб з числа тих, кому було анульовано або не надано рекомендацію до зарахування на навчання за державним замовленням, приймається за заявою вступника у довільній формі, яка подається до Приймальної комісії Університету в термін, встановлений у § 2 відповідного розділу цих Правил та долучається до його особової справи).

  • Karlash Anna Reply

   заява на контракт має бути подана абітурієнтом особисто до приймальної комісії

 11. Віктор Кащенко Reply

  Доброго дня, подав заяви на три освітні програми спеціальності 105 – в рейтингових списках по жодній з них не враховані бали за підготовче відділення та олімпіаду факультету з фізики. Поясніть чому

  • Karlash Anna Reply

   на даному етапі процедура додавання балів уточнюється. обов’язково все буде враховано.

 12. Лариса Reply

  Доброго дня! Підскажіть , будь ласка,де можна побачити і прослідити кількість поданих заяв на вступ на державне на ФРЕКС КІ і з якими балами до вас звернулись ці діти….може є можливість побачити нам дані про кількість вступаючих на 1 державне місце…Підскажіть будь ласка де є такий сайт чи що???

  • Karlash Anna Reply

   на сайті університету шукайте “рейтинги та статистика”
   наразі поки що йде уточнення списків

 13. Лариса Reply

  Дуже дякуємо Вам за допомогу! Мабуть, на бюджет ми не зможемо пройти до Вас (ФРЕКС КІ) -малий бал у нашого сина. нажаль. Хоча були у Вас на Дні відкритих дверей 25 лютого-сину сподобалось у Вас на ФРЕКСІ більше,ніж в політесі на ФІОТІ.

 14. Лариса Reply

  Математика-173 укр.мова-169 англ.мова-170 сер.бал-9.0
  підкажіть,будь-ласка.як вирахувати середній бал на ФРЕКС КІ

  • Karlash Anna Reply

   173×0,45+170×0,25+169×0,2+170×0,1=171,15

   • Лариса Reply

    Дуже дякуємо за допомогу! Шкода,що на бюджет наш син до Вас (на ФРЕКС КІ ) мабуть не зможе пройти-мало набрав балів.Хоча ми були у Вас на Дні відкритих дверей 25 лютого,то йому у Вас на Фрексі КІ сподобалось більше,ніж в політесі на ФІОТІ !

    • Karlash Anna Reply

     все залежатиме від конкурсу. спробувати варто!

 15. Лариса Reply

  Скажіть будь ласка, скільки бюджетних і контрактних місць є на КІ в 2017р.

  • Karlash Anna Reply

   доброго дня! на 2017 рік передбачено 68 бюджетних місць, ліцензований обсяг 100 місць, тобто, можливі 32 контракти.

 16. Іван Reply

  Доброго дня. Чи можливий у 2016 році вступ на спеціальність “Телекомунікації і радіотехніка” на основі повної загальної середньої і сертифіката ЗНО 2016? Чи тільки на базі диплома ОКР молодшого спеціаліста? Дякую

  • Oleksandr Pylypovskyi Post authorReply

   На основі ЗНО та повної середньої освіти можна.

   • Karlash Anna Reply

    З 2016 року відкрито можливість вступу на перший курс
    бакалаврату за напрямом підготовки “Телекомунікації та радіотехніка” за результатами ЗНО. Подробиці дивіться на
    нашому сайті

 17. Дмитро Reply

  Скажіть будь ласка, скільки бюджетних і контрактних місць є на КІ в 2016р.

  • Karlash Anna Reply

   Доброго дня.
   На даний момент на напрям підготовки “Комп’ютерна інженерія” кількість бюджетних місць становить 75, контрактних місць 25.

Write a comment