111 thoughts on “Questions and Answers

 1. Вітаю, чи існує можливість переглянути минулорічні теми дипломів бакалаврів, магістрів? Цікавить спеціальність 123 (Комп’ютерна інженерія).

  1. Онлайн вони не публікувалися, але можна особисто завітати на кафедру, де всі документи зберігаються. Якщо цікавлять приклади, то от кілька тем останніх років:

   • Дослідження механізмів ізоляції загальних ресурсів у відмовостійких кластерах
   • Розробка веб-інтерфейсу для обслуговування центру видачі електронних серифікатів
   • Створення засобів побудови подійно-керованих багатокористувацьких рольових ігрових середовищ
   • Система контролю температурних показників обладнання обчислювального кластера
   • Дослідження властивостей NAT в ядрі Linux з метою реалізації функціональності Carrier-Grade NAT
   • Інформаційна система для медичних сервісів з агрегацією широкого спектру відкритих даних
   • Аналіз і тестування масштабованості та відмовостійкості програмних реалізацій служб каталогів
   • Розробка веб-інтерфейсу керування розподіленою системою зберігання даних у грід-інфраструктурі
 2. Конкурс на зарахування по вузькій спеціалізації на прикладну фізику відбувається вже після зарахування
  на прикладну фізику (тобто .спочатку за результатами ЗНО відбувається зарахування на прикладну фізику і вже потім на самому факультеті йде конкурсний розподіл по спецілізаціям , Чи рейтинг на вузьку спеціалізацію можно відслідковувати за системою Конкурс ?

 3. Питання про еконофізику. Скажіть будь-ласка, яка ймовірність того, що на дану спеціалізацію відбудеться набір в цьому році ? А саме :при якій мінімальній кількості студентів,що напишуть заяву на цю спеціалізацію,дана осітня програма відкриється. Які економічні дисципліни вивчатимуться, починаючи з першого курсу.
  Дякую.

 4. Подскажите пожалуйста,известно уже сколько бюджетный мест будет на специальность компьютерная инженерия?

 5. Добрий день.
  Чи відбувся у минулому році набір на еконофізику? Скільки студентів з прикладної фізики обрали цю спеціализацію . Ця спеціалізація обирається після першого курсу?

  1. Доброго дня, пані Олено,
   еконофізика щойно відкрилася, перший набір на цю спеціалізацію відбудеться зараз, у 2018 році. Бажана спеціалізація (еконофізика чи інша) вказується абітурієнтами під час подачі документів на спеціальність “Прикладна фізика”, навчання за нею починається одразу на першому курсі.

 6. Вітаю, де знайти навчальні плани, бакалаврат, спеціальності 123 та 172, поточний рік вступу(2018). Дякую.

   1. Дякую.
    На минулорічні навчальні плани можна орієнтуватись?
    Коли відбувається разподіл, для спеціальности 123(Комп’ютерна інженерія), на “мережеві адміністратори” та “системні адміністратори”?
    Не зовсім зрозуміло в англійською. Англійська в 3-7 семестрі доступна тільки якщо “Рівень володіння іноземною мовою (за результатами іспиту у 2 семестрі) не нижче В1”?

    1. Так, минулорічні плани цілком репрезентативні. Розподіл за вказаними Вами спеціальностями відбувається на другому курсі. З приводу англійської, вона інтенсивно вивчається всіма спеціальностями протягом першого року навчання, потім студенти складають екзамен. Надалі англійська є факультативною. Дуже жорстких обмежень, насправді, немає, та й за спеціальністю всі студенти мають знайомитися з англомовною літературою.

     1. Дякую за відповідь. Існують якісь варіанти підтягнути німецьку мову з В1 до рівня В2, в межах навчального процесу на факультеті(бакалаврат)? Чи доведеться відвідувати сторонні курси?

 7. Чи можу я 02.08.2017 подати документи до вступу навіть без опублікованих результатів не дебудь?

 8. Доброго дня! 22.07 до 12.00 ми подали електрону заяву через КАБІНЕТ ВСТУПНИКА в ПОДАНІ ЗАЯВИ написали нам-ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄДИНІЙ БАЗІ,далі ми досилали по електроній пошті додаток до атестату(нас попросили)і до вечора вже в ПОДАНІ ЗАЯВИ був запис-ДОПУЩЕНО ДО КОНКУРСУ. Зранку 23.07 8.00 зайшли в ці ПОДАНІ ЗАЯВИ,а там пусто і було написано ,що подані заяви відсутні……далі десь після 11.00 усі 9 заяв знову з,явились. Скажіть,будь ласка,щоб у нас не було проблем при вступі може нам потрібно приїхати в ПК і здати документи в паперовому вигляді,бо щось лячно,а вдруг ці 9 заяв зникнуть 26.07 і ми вже не встигнемо до Вас приїхати і подати документи,бо ми аж за 200км від Києва живемо.

 9. скажіть будь-ласка в 2017 році можна обирати 4 спецільності, якщо я подам 2 заяви на менеджмент(073) але з різними факультетами, це буде рахуватися як одна спеціальність або дві?

 10. Хочу поцікавитись з приводу пріорітету.Якщо в нас 170 балів і ми поставим перший пріорітет на ФРЕКС КІ,а в когось буде скажімо 175 балів ,але ФРЕКС КІ в пріорітеті № 3 ,то кого візьмуть в першу чергу на державне. Підкажіть,будь ласка Анна!

  1. лише якщо у такої людини не спрацюють перші два пріоритети, що залежить від того, на яку спеціальність вони подані. відомо буде лише після завершення конкурсу.

 11. Доброго дня, шановні! Роз’ясніть, будь ласка, чи автоматично буде приймати участь у конкурсі “за кошти …” абітурієнт, який в заяві он-лайн вказав “на місця державного замовлення і на участь у конкурсі на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб у випадку неотримання рекомендації за цією пропозицією на місця за державним замовленням”, чи потрібно в будь-якому випадку особисто подавати письмову заяву до ПК в термін з 01 до 08 серпня (бо з п.1 § 4 розділу І Правил… начебто випливає останнє:
  § 4. Особливості вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.
  1. Рішення щодо участі вступника у конкурсі на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб з числа тих, кому було анульовано або не надано рекомендацію до зарахування на навчання за державним замовленням, приймається за заявою вступника у довільній формі, яка подається до Приймальної комісії Університету в термін, встановлений у § 2 відповідного розділу цих Правил та долучається до його особової справи).

  1. заява на контракт має бути подана абітурієнтом особисто до приймальної комісії

 12. Доброго дня, подав заяви на три освітні програми спеціальності 105 – в рейтингових списках по жодній з них не враховані бали за підготовче відділення та олімпіаду факультету з фізики. Поясніть чому

  1. на даному етапі процедура додавання балів уточнюється. обов’язково все буде враховано.

 13. Доброго дня! Підскажіть , будь ласка,де можна побачити і прослідити кількість поданих заяв на вступ на державне на ФРЕКС КІ і з якими балами до вас звернулись ці діти….може є можливість побачити нам дані про кількість вступаючих на 1 державне місце…Підскажіть будь ласка де є такий сайт чи що???

  1. на сайті університету шукайте “рейтинги та статистика”
   наразі поки що йде уточнення списків

 14. Дуже дякуємо Вам за допомогу! Мабуть, на бюджет ми не зможемо пройти до Вас (ФРЕКС КІ) -малий бал у нашого сина. нажаль. Хоча були у Вас на Дні відкритих дверей 25 лютого-сину сподобалось у Вас на ФРЕКСІ більше,ніж в політесі на ФІОТІ.

   1. Дуже дякуємо за допомогу! Шкода,що на бюджет наш син до Вас (на ФРЕКС КІ ) мабуть не зможе пройти-мало набрав балів.Хоча ми були у Вас на Дні відкритих дверей 25 лютого,то йому у Вас на Фрексі КІ сподобалось більше,ніж в політесі на ФІОТІ !

  1. доброго дня! на 2017 рік передбачено 68 бюджетних місць, ліцензований обсяг 100 місць, тобто, можливі 32 контракти.

 15. Доброго дня. Чи можливий у 2016 році вступ на спеціальність “Телекомунікації і радіотехніка” на основі повної загальної середньої і сертифіката ЗНО 2016? Чи тільки на базі диплома ОКР молодшого спеціаліста? Дякую

   1. З 2016 року відкрито можливість вступу на перший курс
    бакалаврату за напрямом підготовки “Телекомунікації та радіотехніка” за результатами ЗНО. Подробиці дивіться на
    нашому сайті

  1. Доброго дня.
   На даний момент на напрям підготовки “Комп’ютерна інженерія” кількість бюджетних місць становить 75, контрактних місць 25.

Write a comment