Студентський парламент факультету РЕКС

Студентський парламент факультету РЕКС – це вищий виконавчий виборний орган студентського самоврядування нашого факультету, який функціонує з метою створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, а також заради покращення студентського життя у різних його проявах.

Положення про студентське самоврядування у київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Студентський парламент – це не лише можливість першим дізнаватись та впливати на події, але й досвід, який буде тобі потрібен все життя. Це люди, що стануть твоїми партнерами та друзями, це підтримка, на яку ти можеш розраховувати.

До структури парламенту входять наступні відділи:

  • Культурно-мистецький
  • Соціальний відділ
  • Інформаційний
  • Відділ працевлаштування та фандрайзингу

Якщо ви гідні представляти свій факультет, якщо ви маєте цікаві ідеї, хочеш брати активну учать у житті факультету, приєднуйся до нашої команди, ми завжди раді новим знайомствам. Чекаємо на вас у складі Студентського парламенту!

Наша місія полягає в тому, аби кожний студент КНУ пишався тим, що він є частиною саме нашого вишу. У наших силах зробити факультет кращим, навчальний процес – максимально комфортним та цікавим для нас, а дозвілля – унікальним та незбутнім. Разом ми зробимо наш рідний університет кращим місцем, в якому кожний студент зможе професійно, духовно, інтелектуально зростати і прямувати до нових вершин успіху.

Якщо ти активний, цілеспрямований, маєш цікаві ідеї, а також бажаєш брати участь у самоврядуванні, приєднуйся до нашої команди – звертайся до голови Студентського парламенту.

Виконуюча обов’язки голови студентського парламенту факультету РЕКС:
Анастасія Олегівна Бурова, студент 4 курсу напряму підготовки «Медична радіофізика»,
тел.: (050) 730-22-92, (073) 730-22-92, (096) 783-66-82.
e-mail: , .

Офіційне представництво студентського парламенту в Telegram та ВКонтакте.

Сторінки факультету у соціальних мережах ВКонтакте та facebook.

Профком

Профком – це об’єднана організація співробітників та студентів університету. Це єдина в Україні неполітична громадська організація, яка володіє потужною законодавчою базою, що дозволяє вирішувати різноманітні питання. Профком на всіх рівнях представляє та захищає твої права та інтереси при встановленні та нарахуванні стипендії, організації навчального та наукових процесів, встановлення оплати за проживання в гуртожитках тощо.

Завдяки Профкому ти можеш щомісяця отримувати пільгові проїзні квитки на метро та інші види міського транспорту. Профком надає консультації щодо наявних соціальних програм, прав та обов’язків студентів в університеті та м. Києві та може допомогти оформити всі види матеріальної допомоги та премій.

В Профкомі можна оформити собі міжнародний студентський квиток (ISIC): vk.com/isic_knu

Завдяки Профкому ти можеш навчатися, працювати та відпочивати за кордоном, відпочити під час канікул на морі, в горах, або на базах університету; знайти собі роботу на умовах часткової зайнятості та під час канікул. Без згоди Профкому, студентів-активістів не можуть відрахувати з університету та виселити з гуртожитку, з причин не пов’язаних з навчальним процесом.

Якщо ви бажаєте жити і навчатися в гідних умовах, знати свої права та вміти їх відстоювати – встпупайте до профспілки!

Голова Профкому факультету РЕКС:
Тетяна Сергіївна Аненко, студент 3 курсу напряму підготовки «Прикладна фізика»
тел.:
e-mail:

Офіційне представництво профкому нашого факультету в соціальній мережі ВКонтакте

Студентська рада гуртожитку № 1

Студентська рада (СР) є самоврядною організацією осіб, які навчаються та проживають у гуртожитку нашого факультету, що створена для координації зусиль студактиву, мешканців гуртожитку та адміністрації факультету, спрямованих на поліпшення умов проживання, всебічний розвиток та підвищення рівня громадської свідомості студентів.

У своїй діяльності СР керується принципами:

  • першочерговості захисту прав та інтересів студентів, які мешкають у гуртожитку факультету;
  • гласності й колегіальності в роботі;
  • виборності керівних органів СР.

СР факультету проводить періодичні перевірки санітарного стану кімнат, займається питаннями внутрішнього переселення, проведенням культурних заходів, кіберспортивних турнірів, співпрацює зі Студентським парламентом факультету РЕКС.

Голова Студентської ради факультету: Соколовський Борис Володимирович