КИЇВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем запрошує учнів випускних класів взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка – 2022!


Вітаємо Переможців Олімпіади!

Переможці І та ІІ турів можуть вказати це у мотиваційному листі та отримати перевагу при вступі!

Список переможців І туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з фізики:

1

Бельський Олександр Олександрович

2

Біленко Андрій Русланович

3

Білецький Данило Ігорович

4

Денисенко Андрій Романович

5

Діденко Лев Дмитрович

6

Железняк Ян Олександрович

7

Іконніков Микола Олександрович

8

Ілечко Ігор Володимирович

9

Касянчук Арсеній Сергійович

10

Кріль Денис Іванович

11

Куркін Тихон Олександрович

12

Ластовець Олександр Андрійович

13

Литовка Максим Ігорович

14

Любімов Олександр Мирославович

15

Любченко Олексій В’ячеславович

16

Мельник Олег Євгенович

17

Олійник Архип-Володимир Ігорович

18

Пащенко Володимир Артемович

19

Роговцова Анна Олександрівна

20

Секун Ярослав Олегович

21

Слісарчук Микита Миколайович

22

Тимошенко Дмитро Сергійович

23

Чижиков Костянтин Костянтинович

24

Шичинов Іван Романович

25

Шовкопляс Олександр Сергійович

26

Ясінський Андрій Павлович

Список переможців ІI туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з фізики:

ПІБ

Бали

(максимальна кількість – 100)

1

Бельський Олександр Олександрович

100

2

Біленко Андрій Русланович

100

3

Білецький Данило Ігорович

100

4

Денисенко Андрій Романович

100

5

Діденко Лев Дмитрович

90

6

Железняк Ян Олександрович

98

7

Іконніков Микола Олександрович

95

8

Ілечко Ігор Володимирович

92

9

Касянчук Арсеній Сергійович

91

10

Куркін Тихон Олександрович

100

11

Ластовець Олександр Андрійович

90

12

Любімов Олександр Мирославович

100

13

Любченко Олексій В’ячеславович

100

14

Мельник Олег Євгнович

100

15

Пащенко Володимир Артемович

100

16

Роговцова Анна Олександрівна

100

17

Секун Ярослав Олегович

100

18

Слісарчук Микита Миколайович

97

19

Тимошенко Дмитро Сергійович

90

20

Чижиков Костянтин Костянтинович

90

21

Шичинов Іван Романович

91

22

Шовкопляс Олександр Сергійович

100

Розв’язки задач II туру.

Запитання щодо Олімпіади з фізики можна надсилати на пошту Секції фізики (knu.phys.olympiad@gmail.com). У темі цього листа слід вказати підрозділ Університету з найвищим пріоритетом при вступі (Фізичний факультет, Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, Інститут високих технологій тощо).

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

БАЖАЄМО ВАМ УСПІХУ!

Додаткові контакти (ФРЕКС):

  • (093) 700-72-91 Веремій Юлія Петрівна

Конкурсні завдання попередніх років (дистанційний тур)

Приклади завдань попередніх років (очний тур)