КИЇВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (РЕКС) запрошує учнів старших класів взяти участь у Олімпіаді-2020!Це дає можливість отримати до 20 балів до сертифіката ЗНО з конкурсного предмета фізика при вступі на факультет РЕКС на спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» і 172 «Телекомунікації та радіотехніка». Олімпіада складається з двох турів: дистанційного та очного.

Учасники дистанційного туру олімпіади мають до 15 березня 2020 р. надіслати розв’язки задач, набрані у форматі Word, на електронну пошту olymp@univ.net.ua, або надіслати у зошиті Укрпоштою за адресою 01601, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 64/13 (з поміткою Факультет РЕКС) із зазначенням усіх необхідних контактних даних:

ЗАДАЧІ ДИСТАНЦІЙНОГО ТУРУ + Критерії оцінювання

Для успішного проходження дистанційного туру необхідно розв’язати будь-які 8 завдань з 10. Анкета учасника олімпіади прикріплюється в електронному вигляді або наклеюється на обкладинку зошита. Учасникам заочного туру олімпіади нараховуються бали, що додаються до результатів очного туру. Підсумковий бал є сумарним результатом участі в заочному та очному турах.

Очний тур відбудеться 12 квітня 2020! В очному турі олімпіади беруть участь лише учасники заочного (дистанційного) туру.

Учасники очного туру олімпіади повинні мати із собою:

  • паспорт (або учнівський квиток та свідоцтво про народження – для тих, кому не виповнилось 16 років),
  • чистий зошит, ручку.

Переможці та призери очного туру олімпіади отримують додаткові бали до результату ЗНО (до 20 балів з фізики) при вступі на спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» і 172 «Телекомунікації та радіотехніка»!

Додаткові контакти:

  • (044) 526-05-90 секретаріат олімпіади (Валентина Миколаївна)
  • (093) 700-72-91 Юлія
  • (093) 638-26-68 В’ячеслав

Конкурсні завдання попередніх років (дистанційний тур)

Приклади завдань попередніх років (очний тур)