КИЇВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (РЕКС) запрошує учнів старших класів взяти участь у Олімпіаді-2021!


У 2021 році Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (ФРЕКС) запрошує учнів випускних класів взяти участь в Олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка з фізики та  математики. Переможці очного туру  Олімпіади з фізики мають можливість отримати  20 балів до сертифікату ЗНО з фізики при вступі на ФРЕКС на спеціальність 105 «Прикладна фізика та наноматеріали». А переможці очного туру Олімпіади з математики  – 20 балів  до сертифікату ЗНО з математики при вступі на спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка».

Попередній список переможців фінального туру Олімпіади.

Нагадуємо, що за результатами другого фінального туру переможці (учасники, що отримали 90 балів та більше) будуть нагородженні додатковими балами до конкурсного балу сертифіката ЗНО з фізики (але не більше 20 балів)* при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

*загальний конкурсний бал не може перевищувати у сумі 200 балів.

Задачі фінального туру олімпіади з фізики.

Розв’язки задач фінального туру.

Учасники мають право на апеляцію результатів тільки фінального туру, строки апеляції становлять 1 добу після оголошення результатів.

Додаткові контакти:

  • (066) 447-26-29 секретаріат олімпіади Валентина Миколаївна
  • (093) 700-72-91 Юлія

Конкурсні завдання попередніх років (дистанційний тур)

Приклади завдань попередніх років (очний тур)