Олімпіада

КИЇВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

 

Попередні результати олімпіади з фізики

 

Задачі очного туру олімпіади з фізики та їх розв’язки

 

Результати заочного туру

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (РЕКС) запрошує учнів старших класів взяти участь у Олімпіаді-2018, що дає можливість отримати до 20 балів до сертифікату ЗНО з фізики при вступі на факультет РЕКС на спеціальність «Прикладна фізика та наноматеріали». Олімпіада складається з двох турів: дистанційного та очного.

Учасники дистанційного туру олімпіади мають до 15 березня 2018р. надіслати розв’язки задач, набрані у форматі Word, на електронну пошту , або надіслати у зошиті Укрпоштою за адресою 01601, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 64/13 (з поміткою Факультет РЕКС) із зазначенням усіх необхідних контактних даних.

ЗАДАЧІ ДИСТАНЦІЙНОГО ТУРУ + Критерії оцінювання

Для успішного проходження дистанційного туру необхідно розв’язати будь-які 8 завдань з 12. Анкета учасника олімпіади наклеюється на обкладинку зошита. Учасникам заочного туру олімпіади нараховуються бали, що додаються до результатів очного туру. Підсумковий бал є сумарним результатом участі в заочному та очному турах.

Очний тур відбудеться 22 квітня 2018р. в ауд.№42 на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем за адресою м. Київ, проспект акад. Глушкова, 4Г (станція метро «Виставковий центр»). Початок об 11:00. Реєстрація з 10:30. В очному етапі олімпіади беруть участь лише переможці заочного (дистанційного) туру!

Учасники очного туру олімпіади повинні мати із собою:

  • паспорт (або учнівський квиток та свідоцтво про народження – для тих, кому не виповнилось 16 років),
  • чистий зошит, ручку.

Переможці та призери очного туру олімпіади отримують додаткові бали до результату ЗНО (до 20 балів з профільного предмету) при вступі на спеціальність «Прикладна фізика та наноматеріали»!

Додаткові контакти:

  • (044) 526-05-90 секретаріат олімпіади (Валентина Миколаївна)
  • (095) 070-15-00 Вікторія
  • (093) 638-26-68 В’ячеслав

 

Конкурснi завдання попередніх років (заочний тур)

Приклади завдань попередніх років (очний тур)