КИЇВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (РЕКС) запрошує учнів старших класів взяти участь у Олімпіаді-2021!


У 2021 році Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (ФРЕКС) запрошує учнів випускних класів взяти участь в Олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка з фізики та  математики. Переможці очного туру  Олімпіади з фізики мають можливість отримати  20 балів до сертифікату ЗНО з фізики при вступі на ФРЕКС на спеціальність 105 «Прикладна фізика та наноматеріали». А переможці очного туру Олімпіади з математики  – 20 балів  до сертифікату ЗНО з математики при вступі на спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка».

Олімпіада проходитиме у два тури: дистанційний (заочний) та очний.

Учасники дистанційного туру олімпіади мають до 15 березня 2021 р. надіслати розв’язки задач до Оргкомітету олімпіади в один із способів:

  • на електронну пошту olymp@univ.net.ua. Розв’язки необхідно навести у приєднаному файлі в одному із форматів: doc, docx, pdf, jpeg. Роботи мають бути акуратно оформлені і зрозумілі, сторінки — пронумеровані. В темі листа вказати предмет, з якого подається робота, та прізвище учасника.
  • Укрпоштою за адресою: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (ФРЕКС), просп. Акад. Глушкова 4Г, м. Київ 03022, на ім’я Веремій Ю.П. із зазначенням усіх необхідних контактних даних.
  • принести особисто в деканат ФРЕКС за адресою м. Київ, просп. Акад. Глушкова 4Г.

 

Задачі дистанційного туру з фізики розміщено тут.

Задачі дистанційного туру з математики розміщено тут.

Результати дистанційного туру будуть оприлюднені на цьому ж сайті не пізніше 30 березня, а також усі учасники будуть проінформовані особисто.

Увага! Якщо вам не прийшов ел. лист з підтвердженням реєстрації вашої роботи, обов’язково зателефонуйте до Оргкомітету за одним з телефонів наведених нижче.

Очний тур.   Фінальний тур буде проведений також у форматі онлайн:

11 квітня 2021 – Математика

18 квітня 2021 – Фізика

Умови проведення будуть оприлюднені пізніше.

Додаткові контакти:

  • (066) 447-26-29 секретаріат олімпіади Валентина Миколаївна
  • (093) 700-72-91 Юлія

Конкурсні завдання попередніх років (дистанційний тур)

Приклади завдань попередніх років (очний тур)