Нижче у коментарях залишайте ваші питання , ми відповідатимемо!

Також, ви можете скористатись формою зворотного зв’язку на сторінці контактів.

116 коментарів до “Питання і відповіді

 1. Оксана Відповісти

  Подскажите пожалуйста,известно уже сколько бюджетный мест будет на специальность компьютерная инженерия?

 2. Олена Відповісти

  Добрий день.
  Чи відбувся у минулому році набір на еконофізику? Скільки студентів з прикладної фізики обрали цю спеціализацію . Ця спеціалізація обирається після першого курсу?

  • Oleksandr Pylypovskyi Автор записуВідповісти

   Доброго дня, пані Олено,
   еконофізика щойно відкрилася, перший набір на цю спеціалізацію відбудеться зараз, у 2018 році. Бажана спеціалізація (еконофізика чи інша) вказується абітурієнтами під час подачі документів на спеціальність “Прикладна фізика”, навчання за нею починається одразу на першому курсі.

 3. Serge Відповісти

  Вітаю, де знайти навчальні плани, бакалаврат, спеціальності 123 та 172, поточний рік вступу(2018). Дякую.

   • sdikiy Відповісти

    Дякую.
    На минулорічні навчальні плани можна орієнтуватись?
    Коли відбувається разподіл, для спеціальности 123(Комп’ютерна інженерія), на “мережеві адміністратори” та “системні адміністратори”?
    Не зовсім зрозуміло в англійською. Англійська в 3-7 семестрі доступна тільки якщо “Рівень володіння іноземною мовою (за результатами іспиту у 2 семестрі) не нижче В1”?

    • Oleksandr Pylypovskyi Автор записуВідповісти

     Так, минулорічні плани цілком репрезентативні. Розподіл за вказаними Вами спеціальностями відбувається на другому курсі. З приводу англійської, вона інтенсивно вивчається всіма спеціальностями протягом першого року навчання, потім студенти складають екзамен. Надалі англійська є факультативною. Дуже жорстких обмежень, насправді, немає, та й за спеціальністю всі студенти мають знайомитися з англомовною літературою.

     • sdikiy

      Дякую за відповідь. Існують якісь варіанти підтягнути німецьку мову з В1 до рівня В2, в межах навчального процесу на факультеті(бакалаврат)? Чи доведеться відвідувати сторонні курси?

 4. Adesijii Temidire Відповісти

  Is the Computer Engineering for bachelor degree taken in English or Ukrainian?

 5. Дмитрий Відповісти

  Когда будут сформированы списки поступивших на бюджет фрэкс ки?

 6. Ілля Відповісти

  Чи можу я 02.08.2017 подати документи до вступу навіть без опублікованих результатів не дебудь?

 7. Лариса Відповісти

  Доброго дня! 22.07 до 12.00 ми подали електрону заяву через КАБІНЕТ ВСТУПНИКА в ПОДАНІ ЗАЯВИ написали нам-ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄДИНІЙ БАЗІ,далі ми досилали по електроній пошті додаток до атестату(нас попросили)і до вечора вже в ПОДАНІ ЗАЯВИ був запис-ДОПУЩЕНО ДО КОНКУРСУ. Зранку 23.07 8.00 зайшли в ці ПОДАНІ ЗАЯВИ,а там пусто і було написано ,що подані заяви відсутні……далі десь після 11.00 усі 9 заяв знову з,явились. Скажіть,будь ласка,щоб у нас не було проблем при вступі може нам потрібно приїхати в ПК і здати документи в паперовому вигляді,бо щось лячно,а вдруг ці 9 заяв зникнуть 26.07 і ми вже не встигнемо до Вас приїхати і подати документи,бо ми аж за 200км від Києва живемо.

  • Karlash Anna Відповісти

   ви можете зателефонувати до приймальної комісії й уточнити це питання.

 8. Марина Відповісти

  скажіть будь-ласка в 2017 році можна обирати 4 спецільності, якщо я подам 2 заяви на менеджмент(073) але з різними факультетами, це буде рахуватися як одна спеціальність або дві?

  • Karlash Anna Відповісти

   це одна спеціальність, можуть бути різні освітні програми

 9. Лариса Відповісти

  Хочу поцікавитись з приводу пріорітету.Якщо в нас 170 балів і ми поставим перший пріорітет на ФРЕКС КІ,а в когось буде скажімо 175 балів ,але ФРЕКС КІ в пріорітеті № 3 ,то кого візьмуть в першу чергу на державне. Підкажіть,будь ласка Анна!

  • Karlash Anna Відповісти

   лише якщо у такої людини не спрацюють перші два пріоритети, що залежить від того, на яку спеціальність вони подані. відомо буде лише після завершення конкурсу.

 10. Марія Відповісти

  Доброго дня, шановні! Роз’ясніть, будь ласка, чи автоматично буде приймати участь у конкурсі “за кошти …” абітурієнт, який в заяві он-лайн вказав “на місця державного замовлення і на участь у конкурсі на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб у випадку неотримання рекомендації за цією пропозицією на місця за державним замовленням”, чи потрібно в будь-якому випадку особисто подавати письмову заяву до ПК в термін з 01 до 08 серпня (бо з п.1 § 4 розділу І Правил… начебто випливає останнє:
  § 4. Особливості вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.
  1. Рішення щодо участі вступника у конкурсі на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб з числа тих, кому було анульовано або не надано рекомендацію до зарахування на навчання за державним замовленням, приймається за заявою вступника у довільній формі, яка подається до Приймальної комісії Університету в термін, встановлений у § 2 відповідного розділу цих Правил та долучається до його особової справи).

  • Karlash Anna Відповісти

   заява на контракт має бути подана абітурієнтом особисто до приймальної комісії

 11. Віктор Кащенко Відповісти

  Доброго дня, подав заяви на три освітні програми спеціальності 105 – в рейтингових списках по жодній з них не враховані бали за підготовче відділення та олімпіаду факультету з фізики. Поясніть чому

  • Karlash Anna Відповісти

   на даному етапі процедура додавання балів уточнюється. обов’язково все буде враховано.

 12. Лариса Відповісти

  Доброго дня! Підскажіть , будь ласка,де можна побачити і прослідити кількість поданих заяв на вступ на державне на ФРЕКС КІ і з якими балами до вас звернулись ці діти….може є можливість побачити нам дані про кількість вступаючих на 1 державне місце…Підскажіть будь ласка де є такий сайт чи що???

  • Karlash Anna Відповісти

   на сайті університету шукайте “рейтинги та статистика”
   наразі поки що йде уточнення списків

 13. Лариса Відповісти

  Дуже дякуємо Вам за допомогу! Мабуть, на бюджет ми не зможемо пройти до Вас (ФРЕКС КІ) -малий бал у нашого сина. нажаль. Хоча були у Вас на Дні відкритих дверей 25 лютого-сину сподобалось у Вас на ФРЕКСІ більше,ніж в політесі на ФІОТІ.

 14. Лариса Відповісти

  Математика-173 укр.мова-169 англ.мова-170 сер.бал-9.0
  підкажіть,будь-ласка.як вирахувати середній бал на ФРЕКС КІ

   • Лариса Відповісти

    Дуже дякуємо за допомогу! Шкода,що на бюджет наш син до Вас (на ФРЕКС КІ ) мабуть не зможе пройти-мало набрав балів.Хоча ми були у Вас на Дні відкритих дверей 25 лютого,то йому у Вас на Фрексі КІ сподобалось більше,ніж в політесі на ФІОТІ !

    • Karlash Anna Відповісти

     все залежатиме від конкурсу. спробувати варто!

  • Karlash Anna Відповісти

   доброго дня! на 2017 рік передбачено 68 бюджетних місць, ліцензований обсяг 100 місць, тобто, можливі 32 контракти.

 15. Іван Відповісти

  Доброго дня. Чи можливий у 2016 році вступ на спеціальність “Телекомунікації і радіотехніка” на основі повної загальної середньої і сертифіката ЗНО 2016? Чи тільки на базі диплома ОКР молодшого спеціаліста? Дякую

  • Oleksandr Pylypovskyi Автор записуВідповісти

   На основі ЗНО та повної середньої освіти можна.

   • Karlash Anna Відповісти

    З 2016 року відкрито можливість вступу на перший курс
    бакалаврату за напрямом підготовки “Телекомунікації та радіотехніка” за результатами ЗНО. Подробиці дивіться на
    нашому сайті

 16. Дмитро Відповісти

  Скажіть будь ласка, скільки бюджетних і контрактних місць є на КІ в 2016р.

  • Karlash Anna Відповісти

   Доброго дня.
   На даний момент на напрям підготовки “Комп’ютерна інженерія” кількість бюджетних місць становить 75, контрактних місць 25.

Напишіть відгук