Освітній курс «Основи космічної діяльності»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у відкритому освітньому курсі «Основи космічної діяльності», який організовує та проводить Українська асоціація високотехнологічних підприємств та організацій «КОСМОС», за підтримки Ради з космічних досліджень НАН України. Дистанційний освітній курс орієнтований на широке коло фахівців, (дослідників, інженерів, управлінців, аспірантів, студентів) які зацікавлені в одержанні базових знань з актуальних проблем космічної діяльності, пріоритетів європейських та інших міжнародних програм дослідження та використання космічного простору.
Програма курсу складається з двох сегментів – вітчизняного (викладається фахівцями НАНУ (ІКД, ЛЦ ІКД, ЦАКДЗ, ЦКП) та університетів (КПІ та КНУ) та американського (проф. Mike Gruntman, University of Southern California, США). Український сегмент курсу включає лекції від провідних експертів з багаторічним досвідом участі у міжнародних космічних проєктах та викладання спеціальних дисциплін, інтерактивне обговорення та відповіді на питання учасників.

Форма проведення: дистанційний онлайн-курс у середовищі Zоом
Мова курсу: українська (вітчизняний сегмент) та англійська (американський сегмент)
Тривалість курсу :
1-й сегмент: 30 годин (5 днів)
2-й сегмент: 12 години (2 дні)

В кінці курсу для учасників передбачена розширена сесія питань та відповідей по всіх темах. Після проходження повного курсу слухачі отримують офіційний сертифікат встановленого зразка. Проведення цього курсу є пілотним проєктом, тому вітаються зауваження, коментарі та пропозиції по вдосконаленню форми та змісту курсу, які будуть враховані при підготовці наступних курсів та програм. Тематичний план та інформація про лекторів наведена нижче. Старт проєкту передбачається на початку жовтня.

З усіх організаційних питань та для бронювання місць просимо надіслати листи на електронну адресу Асоціації (a-kosmos@ukr.net).
Більше інформації – на сайті Асоціації http://a-kosmos.com.ua

На 15 вересня запланована онлайн-презентація курсу, коментарі учасників, обговорення. Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.
Посилання на фейсбук подію: https://fb.me/e/2Kq2IG8I1
Посилання на реєстраційну форму: https://forms.gle/Hi47URgZ6U4sws647

Прохання поширити дану інформацію серед своїх знайомих та колег, яких може зацікавити участь в проєкті.

Напишіть відгук