70-й ювілейний День факультету РЕКС!

Шановні колеги, дорогі друзі!

Щиро вітаємо усіх співробітників, аспірантів, студентів та випускників факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (радіофізичного факультету) Київського національного університету імені Тараса Шевченка з Днем факультету – нашим професійним святом!

У цьому році свято ювілейне – факультету виповнюється 70 років! За ці сім десятиліть підготовлено понад 7 тисяч висококваліфікованих фахівців, створено всесвітньо відомі наукові школи. В історію науки назавжди вписані імена видатних українських науковців, його співробітників: Дмитра Городецького, Вадима Данилова, Івана Кондиленка, Вадима Лашкарьова, Сергія Левитського, Дмитра Шеки, Наума Моргуліса, Миколи Находкіна, Віталія Стріхи, Михайла Новосельця та багатьох інших.

Сьогодні факультет проводить навчальний процес, наукові дослідження, готує черговий випуск магістрів та бакалаврів, планує вступну кампанію на перший курс. Всі три спеціальності підготовки на факультеті – прикладна фізика, комп’ютерна інженерія, телекомунікації та радіотехніка дуже популярні серед молоді, сучасні та актуальні на ринку праці. Наші випускники успішно працюють у вітчизняних та зарубіжних високотехнологічних компаніях та наукових установах, зокрема в університетах України та країн Європи, наукових інститутах НАН України, дослідницьких та ІТ компаніях, зокрема Intel, Microsoft, Cisco, Huawei, EPAM, Melexis, VD MAIS, Global Logic, Samsung, ЛУН, Cisco, Huawei, Samsung, Віаком, EVO, Materialise, IBM, Developex, Ubisoft та Geron Inc.

Цей день є справжнім святом для великої родини випускників, які підтримують дружні та професійні зв’язки  з факультетом та університетом.

Зі святом вас усіх, дорогі друзі!

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Напишіть відгук