Свято першокурсника на ФРЕКС!

На факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте посвячення першокурсників.

Свято відкрив декан факультету та запросив до виступу проректорку з наукової роботи Ганну ТОЛСТАНОВУ. Вона привітала студентів з початком нового періоду їхнього життя та зазначила, що кожен з них став частинкою великої університетської родини і з гідністю ніс статус студента найкращого ЗВО України.

З вітальним словом звернувся декан факультету Андрій НЕТРЕБА, побажав успішного навчання, реалізації планів та задумів в університеті, розкриття творчого потенціалу, цікавого студентського життя, подякував батькам студентів за виховання та підготовку до вступу до університету.

Заступники декана Олег НАГУЛЯК, Юлія ВЕРЕМІЙ та завідувачі кафедр Валерій ГРИГОРУК, Ігор АНІСІМОВ, Юрій БОЙКО та Олександр ПРОКОПЕНКО також привітали перокурсників з незабутнім днем їхнього студентського життя і побажали всіляких гараздів.

Понад 200 студентів та їх батьків зібралися на стадіоні Спортивного комплексу університету, за що факультет висловлює подяку завідувачці кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу професорці Тетяні Іванівні Кочергіній та кураторці факультету Олені Євгеніївні Лукач, які допомогли та всебічно підтримали проведення свята.

Студентські роки мають стати часом інтелектуального росту, становлення особистості, часом закоханості та яскравих вражень, які будуть супроводжувати вас все життя. Сподіваємось, в університеті, на факультеті, ви знайдете справжніх друзів і однодумців.

Щасливих вам студентських років!

Напишіть відгук