Вручення дипломів магістра на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Для факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем сьогодні водночас і радісне, і сумне свято. Радісне тому, що важлива і найцікавіша частина життя студентів завершується справжнім успіхом, сумне, оскільки факультет випускає молодь, яка стала однією дружньою родиною за 6 років навчання.

В урочистій, дуже дружній атмосфері на стадіоні Навчально-спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі словами привітання до випускників магістратури 2021 року звернувся декан факультету Андрій НЕТРЕБА. Далі слово взяли заступник декана з наукової роботи Олег НАГУЛЯК, заступник декана з навчальної роботи Олексій НЕЧИПОРУК та завідувачі випускових кафедр факультету : Сергій РАДЧЕНКО (кафедра медичної радіофізики), Юрій БОЙКО (кафедра комп’ютерної інженерії), Володимир ПРОКОПЕНКО (кафедра нанофізики та наноелектроніки). Також з вітальними словами звернулася секретар кафедри радіотехніки та радіоелектронних систем Оксана ВОЙТОВИЧ.

Цьогоріч факультет випускає 61 студента за освітнім рівнем магістр, серед яких дипломи з відзнакою отримали 10.

Факультет висловлює особливу подяку завідувачці кафедрою фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу професорці Тетяні Іванівні Кочергіній та кураторці факультету Олені Євгеніївні Лукач за допомогу та всебічну підтримку у проведенні свята, одного з найважливіших у житті молодої еліти країни.

Хочеться побажати випускникам реалізувати себе в професійному та особистому житті, впевнено крокувати і досягати подальших вершин і ніколи не забувати своєї рідної Alma mater.

Колектив факультету.

Напишіть відгук