Привітання від ректора професора Володимира БУГРОВА!

Вельмишановний Андрію В’ячеславовичу, дорога громадо Факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка, прийміть щирі вітання з нагоди дня факультету!

Поєднання науки, технологій, інженерії та математики – необхідні умови для підготовки висококваліфікованого спеціаліста в сучасному світі. Факультет РЕКС дає потужне підґрунтя для розвитку навичок всебічного аналізу ситуації та комбінації усіх наявних інструментів для вирішення реальних завдань.

Гордий тим, що ваш факультет підтримує розвиток наукових шкіл з фізики плазми, фізики поверхні, наномагнетизму та надпровідності; встановлення зв’язку між освітою та практикою; створення умов для всебічного розвитку студентів; укріплення міжнародного авторитету вітчизняної науки й освіти.

Професорсько-викладацький склад та працівники вашого факультету завжди демонструють високий професіоналізм, знання справи та громадську активність. Переконаний, що ви і надалі будете зберігати і примножувати свої славні традиції, сприяти прогресу наукової думки, робити достойний внесок у розвиток української вищої школи.

Нехай ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців і виховання молоді й надалі служитимуть зміцненню нашої держави.


Бажаю вам і всьому колективу факультету невичерпної енергії, наснаги, невтомного прагнення до пізнання, вагомих відкриттів та процвітання.

Щиро ваш
ректор Володимир БУГРОВ

Напишіть відгук