REX Show: як це було! + Фотоальбоми (update)

Шукайте себе у фотозбірках та діліться враженнями:

Брейн-ринг | Демонстрації | Квести

Факультет вітає всіх переможців та учасників REX SHOW, яке відбулося на факультеті останньої суботи! Це був величезний драйв і задоволення від спілкування з 26(!) командами шкіл Києва, Чернігова, Новгорода-Волинського і Вишневого. На школярів чекали обіцяні брейн-ринг, експериментаріум та квест. Холодно в цей день на радіофізичному було тільки рідкому азоту, яким було дуже весело заморожувати все підряд: від надувних бульбашок до троянд.

Співробітники та викладачі факультету показали свої лабораторії й прилади, на яких створюється сучасна наука, а студенти розповідали про власноруч створені, видовищні технічні демонстрації на елементній базі від звичайних магнітів до Arduino.

Учні встигли за кілька годин позмагатися в інтелектуальному шоу, розшифрувати QR-коди, спаяти схему, знайти підвал та вивчити УСТАВ, скласти іспит, здати лабу на 7му поверсі, а як же вони винахідливо пояснювали причини спізнення на матаналіз в деканаті реготали всі 😀

Ми дякуємо всім студентам-організаторам (ви виклались на всі сто!) і спонсорам заходу: компаніям Київстар, ASUS Inc, ROMSAT, Vintage Web Production, Fozzy Group, Lun.ua і сектору працевлаштування КНУ!

Напишіть відгук