Виступ Аль Шурайфі Муштака Таліба на ICEAT (Єгипет)

У співпраці з інженерним факультетом університету Аль-Мустансірія, інженерним факультетом університету Аль-Кадісія, інженерним факультетом Асьютського університету Республіки Єгипет та Бірмінгемським університетом (Великобританія) було організовано першу Міжнародну конференцію з інженерних та передових технологій, яка відбулася в університеті м. Асьют (Єгипет) з 11-12 лютого 2020 року.

Конференція розпочалася під патронатом професора Хаміда Фаделя Аль-Тамімі, поважного ректора університету Аль-Мустансірія; професора, доктора Казем Джабра аль-Джабурі, ректора університету Аль-Кадісія, та професора, доктора Тарік Аль-Гаммал аль-Мухтаміра, ректора університету Асьют.

У конференції взяли участь понад 200 дослідників та фахівців, із 40 університетів з усього світу. Київський національний університет імені Тараса Шевченка був представлений на конференції кандидатом технічних наук, асистентом кафедри радіотехніки та радіоелектронних систем факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Аль Шурайфі Муштаком Талібом, який був головним доповідачем, а також виступив з науковою доповіддю “The Evolution of Mobile Technologies 5G” як основний спікер конференції.

Після завершення доповіді Голова Наукового Комітету конференції нагородив к.т.н. Аль-Шурайфі Муштака Таліба Почесним Щитом конференції та інженерного факультету Асьютського університету.

По закінченню другого дня конференції к.т.н. Аль- Шурайфі Муштак Таліб отримав ще три сертифікати про участь у першій Міжнародній конференції з інженерних та передових технологій.

Факультет вітає Аль-Шурайфі Муштака Таліба із отриманням почесних відзнак і бажає подальшої плідної роботи!

Write a comment