1962 р.н., кандидат фіз.-мат. наук, науковий співробітник, заслужений працівник освіти України

Закінчив радіофізичний факультет Київського університету у 1984 р. В 1989 р. захистив кандидатську дисертацію «Дисперсія, потоки енергії та збудження єлектромагнітних хвиль у ферит-діелектричних шаруватих структурах» (науковий керівник – проф. В. В. Данилов).

В 1998 р. закінчив Інститут цінних паперів, здобув кваліфікацію «міжнародні ринки капіталу». Працював науковим співробітником кафедри квантової радіофізики (1984-1992 рр.). Основні напрями наукових досліджень – хвильові процеси в магнітовпорядкованих структурах.

З 1993 р. працював на посаді директора учбового центру «Омета», надалі на посаді генерального директора «Інтелбізнесцентру». На даний час працює ректором Київського інституту інвестиційного менеджменту.

В 2007 р. отримав почесне звання «Заслужений працівник освіти України». Співзасновник та член Ради Українського товариства фінансових аналітиків, член Ради Української асоціації розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Президент громадської організації «Центр розвитку професійних стандартів»; президент Київської бізнес-школи, представник України у Європейській федерації товариств фінансових аналітиків.

Має понад 20 друкованих праць.