1963 р.н., асистент, кандидат історичних наук

Закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище протиповітряної оборони у 1985 році. У 2000 році закінчив Національну академію Служби безпеки України, здобув спеціальність юрист-спеціаліст. У 2018 року закінчив ДВНЗ Переяслав Хмельницький педагогічний університет, здобув спеціальність магістр математики.  З 1985 по 2007 роки проходив службу на інженерних і командних посадах у Збройних Силах України. У 2007 році захистив кандидатську дисертацію присвячену становленню і розвитку засобів електронно-обчислювальної техніки. З 2010 року асистент кафедри радіотехніки та радіоелектронних систем факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем.

Читає курси лекцій: «Безпека інформації і конкурентна розвідка в інженерії», «Інформаційне забезпечення систем інформаційної безпеки», «Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності», «Комп’ютерне проектування та конструювання радіоелектронних засобів»

Основні наукові інтереси дослідження у сфері технічного захисту інформації, безпеки бізнесу, конструювання, розробка засобів енергозбереження та автоматизації радіоелектронних комплексів та систем.

Має понад 40 наукових та науково-методичних праць у тому числі 2 навчальних посібника. Автор навчального посібника «Інтелектуальна власність», співавтор навчального посібника «Сигнали і процеси в радіотехніці».