1964 р.н., кандидат фіз.-мат. наук, доцент

Закінчив (1986 р.) радіофізичний факультет Київського університету та аспірантуру (2000 р.). Захистив (2004 р.) кандидатську дисертацію «Надвисокочастотні спектральні і релаксаційні характеристики магнітостатичних хвиль і коливань в анізотропних шаруватих структурах» (науковий керівник – проф. І. В. Зависляк).

Працював (1986-2002 рр.) інженером, старшим інженером, молодшим науковим співробітником, науковим співробітником НДЧ і ПНДЛ квантової радіофізики, потім асистентом (2002-2006 рр.), а з 2011 р. – доцентом кафедри квантової радіофізики.

Викладає лекційні курси: «Техніка і електроніка НВЧ», «Електродинаміка НВЧ», «Сучасні комунікаційні технології», веде лабораторні практикуми, що супроводжують названі лекційні курси. Основні напрями наукових досліджень: спін-хвильова електроніка НВЧ, НВЧ радіовимірювання параметрів сигналів і речовин, зокрема, у діапазоні міліметрових хвиль.

Деякі з наукових розробок знайшли застосування в народному господарстві України та за кордоном. Автор понад 30 наукових праць.


Повернутися до розділу «Персоналії «З»