1925 р.н., кандидат фіз.-мат. наук, доцент

У 1949 р. закінчив фізичний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка. Асистент, старший викладач кафедри фізики Львівського політехнічного інституту (1949-1957 рр.). Аспірант, молодший науковий співробітник Інституту математики АН УРСР (1958-1967 рр.). Кандидатстку дисертацію «Про аксіоматичний метод Вайтмана у двовимірній квантовій теорії поля» захистив у 1965 р. (науковий керівник – акад. О. С. Поросюк).

У 1968-1974 рр. працював доцентом кафедри математики та математичної фізики радіофізичного факультету. З 1974 р. – доцент кафедри вищої математики Львівського університету. В Київському університеті читав нормативні курси «Аналітична геометрія», «Лінійна алгебра», «Диференціальна геометрія та тензорне числення», «Теорія функцій комплексної змінної» на стаціонарному відділенні радіофізичного та фізичного факультетів і курс «Рівняння математичної фізики» на вечірньому відділенні радіофізичного факультету.

Область наукових інтересів – диференціальні рівняння для моделей квантової теорії поля і функціоналів Вайтмана. Всього має 30 наукових і 3 науково-методичних праці.


Повернутися до розділу «Персоналії «Т»