1948 р.н., кандидат фіз.-мат. наук, доцент

Закінчив кафедру квантової радіофізики у 1971 р., у 1971-1975 рр. навчався в аспірантурі. У 1980 р. захистив кандидатську дисертацію «Брегівська дифракція світла при сильному акустооптичному зв’язку». З 1996 р. працює доцентом кафедри квантової радіофізики. Викладає лекційні курси: «Проблеми сучасної радіофізики та електроніки», «Сучасні телекомунікаційні технології», «Схемотехніка», «Мікропроцесорна техніка», «Комп’ютерне моделювання».

Основна область наукових інтересів – акустооптика (розробка та дослідження лазерних комп’ютерних акустооптичних систем, таких як лазерні диференційно-фазові скануючі мікроскопи, лазерні проектори тощо). Є спеціалістом в галузі синтезу складних радіотехнічних сигналів за допомогою сучасних мікропроцесорних систем. Протягом багатьох років працює над створенням акустооптичних процесорів та інших пристроїв лазерної техніки на основі акустооптичних приладів.

За розробку лазерного скануючого мікроскопу для дослідження активних інтегральних структур нагороджений Золотою медаллю ВДНГ СРСР. Автор більш ніж 120 публікацій, в тому числі багатьох авторських свідоцтв та патентів.


Повернутися до розділу «Персоналії «С»