кандидат фіз.-мат. наук, доцент

У 1953 р. закінчила механіко–математичний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка і почала працювати асистентом на кафедрі теорії ймовірностей механіко-математичного факультету. З 1968 р., після закінчення аспірантури, працювала на кафедрі математики та математичної фізики радіофізичного факультету асистентом. У 1972 р. захистила кандидатську дисертацію «Применение спектральной теории теплицевых операторов в вопросах статистики случайных процессов» (науковий керівник – чл.-кор. АН України В. С. Королюк).

У 1976-1987 рр. працювала старшим викладачем кафедри. За час роботи на кафедрі читала лекційні курси: «Математичний аналіз», «Диференціальні рівняння», «Теорія ймовірностей» і «Математична статистика» на фізичному та радіофізичному факультетах. Проводила практичні заняття з усіх без винятку дисциплін курсу вищої математики.

Область наукових інтересів – теорія випадкових процесів і математичної статисики. Брала участь у підготовці навчальних програм з математики для фізико-математичних школ (за дорученням Міністерства освіти). Має 10 наукових та науково-методичних публікацій.


Повернутися до розділу «Персоналії «Р»