кандидат фіз.-мат. наук, доцент

У 1959 р. закінчила кафедру обчислювальної математики механіко–математичного факультету і вступила до аспірантури. В 1978 р. захистила кандидатську дисертацію «Деякі наближені методи розв’язування задач для звичайних лінійних інтегродиференціальних рівнянь типу Фредгольма».

В 1961 р. зарахована в.о. доцента кафедри математики та математичної фізики радіофізичного факультету. В 1968-1995 рр. працювала старшим викладачем цієї кафедри. За час роботи на кафедрі читала лекційні курси: «Математичний аналіз», «Диференціальні рівняння», «Аналітична геометрія та лінійна алгебра», «Обчислювальна математика», «Обчислювальні машини та програмування», «Наближені методи в математичній фізиці» та вела практичні заняття з названих дисциплін. Організувала та керувала практикумами з обчислювальних машин та програмування.

Область наукових інтересів – наближені методи розв’язування задач фізики та техніки, прикладна математика. За час роботи неодноразово обиралася членом профкому університету та профбюро радіофізичного факультету, членом спортклубу, була вченим секретарем та профоргом кафедри. Нагороджена медалями «В пам’ять 1500-ліття Києва» та «Ветеран праці».

Опублікувала близько 30 наукових та науково-методичних робіт.


Повернутися до розділу «Персоналії «М»