1975 р.н., кандидат фіз.-мат. наук, асистент

Закінчив радіофізичний факультет Київського університету у 1998 р. В 1998-2001 рр. навчався в аспірантурі університету. В 2003 р. захистив кандидатську дисертацію «Аналіз викривлень хвильового фронту лазерним диференційно-фазовим методом» (науковий керівник – проф. В. В. Данилов).

Працював інженером (2003-2004рр.), молодшим науковим співробітником (2001-2004 рр.), з 2004 р. працює асистентом кафедри квантової радіофізики.

Розробив та читає лекційні курси «Проектування радіоелектронних схем», «Телекомунікаційні технології», «Оптичні інформаційні системи», а також проводить лабораторні практикуми з курсів «Цифрова обробка інформації» та «Квантова радіофізика».

Основні напрямки наукової роботи: акустооптика, оптика, лазерна скануюча мікроскопія, цифрова обробка інформації, проектування радіоелектронних пристроїв. Вільно володіє ПЕОМ, багатьма мовами програмування та САПР електронної техніки. Брав участь у розробці лазерних скануючих мікроскопів з акустооптичною розгорткою та працював над питаннями застосування лазерних диференційно-фазових скануючих мікроскопів для дослідження та визначення параметрів широкого класу об’єктів у таких галузях як офтальмологія, машинобудівна промисловість та напівпровідникова електроніка.

Має понад 30 публікацій, серед яких 3 патенти на винаходи.


Повернутися до розділу «Персоналії «К»