кандидат фіз.-мат. наук, асистент

Закінчила з відзнакою радіофізичний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка у 1995 р. З 1998 по 2004 рр. навчалась в аспірантурі радіофізичного факультету, з 2004 р. обіймала посаду інженера на кафедрі електрофізики, з 2005 р. працює асистентом.

Проводить семінарські та лабораторні заняття з курсів: «Оптика», «Атомна фізика», «Фізика мікро та макросвіту» для студентів радіофізичного факультету, є куратором академічної групи. Була у складі журі конкурсу «Турнір фізиків», приймала участь у проведенні олімпіади радіофізичного факультету.

Область наукових інтересів: дослідження оптичними методами фізичних процесів, що виникають під час взаємодії органічних та неорганічних сполук з нанокомпозитами на основі аерогелю кремнезему, конструювання біологічних та хімічних сенсорів, моделювання дисперсійної електромагнітної взаємодії біологічних об’єктів у водному середовищі.

Має більше 10 наукових публікацій (5 статей та 10 тез на наукових конференціях), зокрема в «Українському фізичному журналі», «Журналі прикладної спектроскопії», «Material Science & Engineering». Є автором навчального посібника «Атомна фізика в задачах» (2007 р.).


Повернутися до розділу «Персоналії «К»