1960 р.н., кандидат фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник

Вищу освіту здобув на фізичному факультеті Київського державного університету, який закінчив у 1996 р. У 1986 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Нелінійна взаємодія електромагнітних і акустичних хвиль в обмежених твердих тілах та оптичних хвилеводах» (науковий керівник проф. С. В. Кошова).

Працював на радіофізичному факультеті на кафедрі кріогенної та мікроелектроніки. молодшим науковим співробітником, науковим співробітником, старшим науковим співробітником. Читав курси: «Квантова механіка», «Твердотільні прилади НВЧ», «Обчислювальні методи і обчислювальна математика». Вів практикум з обчислювальних методів.

Напрями наукових досліджень: хвильова електроніка, нелінійні хвилі. Одержані наукові результати: керовані нелінійні хвилі в обмежених твердих тілах і плазмі. Є автором понад 110 наукових праць, 1 монографії, у 1993 р. одержав грант НСФ. В 1998-1999 рр. працював в Інституті космічних досліджень НАНУ-НКАУ. З 1999 р. працює в Національному інституті астрофізики, оптики і електроніки (Мехіко).


Повернутися до розділу «Персоналії «Г»