кандидат фіз.-мат. наук, доцент

У 1995 р. закiнчила з вiдзнакою механіко-математичний факультет (кафедра механіки суцільних середовищ) Київського національного унiверситету iм. Т. Г. Шевченка, а в 1999 р. – аспірантуру кафедри математики та теоретичної радiофiзики радiофiзичного факультету. В 2003 р. захистила кандидатську дисертацію «Особливості реологічної поведінки розведених суспензій у рідинах з внутрішнім параметром» (науковий керівник проф. Ю. В. Придатченко).

В 1996-2005 рр. працювала асистентом кафедри математики та теоретичної радiофiзики, з 2005 р. – доцент.

Читає нормативний курс «Програмування», спецкурс «Інформаційні технології в геофізиці» для магістрів кафедри геофізики геологічного факультету, веде практичні заняття з курсів «Математичний аналіз», «Загальна алгебра».

Область наукових інтересів– математичне моделювання в реології рідин з анізотропним дисперсійним середовищем. Співавтор навчальних видань: «Метод відокремлення змінних у задачах математичної фізики» (1998 р.), «Основи методології програмування» (2004 р.), «Методичні вказівки до проведення практичних занять з математичного аналізу», «Програмування (основи web-проектування). Методичні матерали до проведення лабораторних робіт» (2006 р.), «Програмування: Паскаль».

Усього має 35 публікацій: 11 статей, 17 тез доповідей, 7 навчально-методичних праць. З 2005 р. – вчений секретар кафедри.

Контакти:

e-mail: vera@univ.net.ua

Інтерв’ю у студентській неофіційній газеті факультету «РФФ.Live»


Повернутися до розділу «Персоналії «Г»