Відкриття студентського креативного простору RELAB

Четвер, 21 вересня 2017 23:00

Коворкінг Robot&Electronic LaboratoryВідкриття RELAB

Уявіть собі факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем – факультет майбутнього: розумний кліматконтроль, керовані датчики тепла, освітлення та вологи, система автоматичного поливу рослин, авторизований доступ, дрони та роботи-полотери і т. п. Ми уявили і доклали неабияких зусиль, щоб зробили перші кроки в цьому напрямі – відкрили студентський креативний простір RELAB.

На святі панували неймовіро доброзичлива атмосфера і затишок. Біля лабораторії водночас поєдналися минуле, теперішнє і майбутнє. Неймовірно приємно було бачити вогник в очах як поважних професорів, успішних випускників так і юних першокурсників. На відкриття завітали компанії, підтримку яких ми відчували з самого початку зародження ідеї: Віаком та Melexis Ukraine, зокрема, Ілля Босий, Руслан Скришевський, Наталія Сидорук. Подумки з нами також були Оксана Ситнікова, Максим Почебут, Олена Кухаревська та Олександр Карпій.

Коворкінг Robot&Electronic LaboratoryНаші майбутні абітурієнти

Ми безмежно вам вдячні і докладемо усих зусиль для підготовки достойних молодих фахівців, які зможуть стати для вас опорою у майбутньому. Cвоїми демонстраціями захопили присутніх аспіранти факультету Сергій Батарчук (керівник першого гуртку з робототехніки на факультеті) і наші майбутні абітурієнти та їх вчителі, представники Дитячої Інжинірингової Школи «Brains&Hands» при Liko-School Роксолана Левицька та Юрій Баглай.

Особисто я щиро сподіваюся, що нове приміщення стане зародком нового освітнього напрямку в нашому університеті, дозволить оптимально інноваційно застосувати знання з фізики, електроніки та ІТ, а наші студенти відточуватимуть креативність, вміння працювати в команді, поєднання творчості і технологій, в тому числі ІоТ.

Коворкінг Robot&Electronic Laboratory працюватиме щодня з 14.00 до 18.00, окрім суботи та неділі. Долучайтеся, вже зараз, адже нові технології змінюють світ в режимі реального часу і мрії стають реальностями.

Вікторія Ніконова