25 лип.

Міжнародне агентство з атомної енергії
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Державна інспекція ядерного регулювання України
Національна академія медичних наук України
Всеукраїнське об’єднання медичних фізиків та інженерів
Асоціація клінічної та академічної радіології України

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі в VІ міжнародній конференції «Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології», 28-29 вересня 2017 р., м. Київ, Україна.

05 лип.

До уваги студентів ФРЕКС! При призначенні стипендії можна використовувати додаткові бали до загалного рейтингу згідно рішення Вченої ради факультету.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України про порядок призначення і виплати стипендій № 1050 від 28 грудня 2016 р. протягом семестру студент може набрати 5 додаткових балів до стипендіального рейтингу, що рахується за результатами літньої екзаменаційної сесії як середнє арифметичне всіх іспитів, заліків, захистів практик та курсових робіт без вагових коефіцієнтів.

01 лип.

На факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка активно триває облаштування креативного простору Robot&Electronic Laboratory (RELAB).

Факультет підписав договір про співпрацю із ТОВ «Віаком» – одним з лідерів українського ринку електронних компонентів. Компанія подарувала інструмент Pro'sKit і числені компоненти (плати, світлодіоди, резистори, конденсатори, мікросхеми). Дякуємо «Віакому» і персонально Іллі Босому та Руслану Скришевському.

Щиро сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та готуємося до відкриття цього проекту!