Підготовка до ЗНО

Запрошуємо на безкоштовні курси для підготовки до ЗНО з фізики. Заняття проходитимуть щосуботи  з 11-00 до 14-00 в аудиторії 24 факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем. Початок занять 14 жовтня

Реєстрація на курси ЗНО

Шановні абітурієнти!

Для отримання якісної підготовки до ЗНО з фізики та математики пропонуємо вам також скористатись online-курсами проекту EdEra, які були розроблені випускниками факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем.

Educational Era – проект, який створює онлайн-курси, інтерактивні підручнки та освітній контент широкого спектру з використанням IT.

EdEra Courses – онлайн-курси, у яких поєднано всі відомі методи сприйняття інформації, що робить процес навчання й засвоєння матеріалу набагато простішим та зрозумілішим. Також у курсах наявна можливість поставити запитання на форумі, підтримка цілодобова. Розробкою займаються молоді викладачі в особі магістрів найкращих вишів України спільно з викладачами КПІ, КНУ та Львівської політехніки.

EdEra Books – сервіс інтерактивної освітньої літератури. Спеціально записані відео-лекції, ілюстрації, презентації в суміші з систематично викладеним матеріалом, запам’ятовуванням пройденого, тестами з моментальною перевіркою та гнучкою онлайн-платформою перетворюють навчання на цікаве дозвілля. Також є можливість повністю налаштувати під себе всі опції, починаючи від розміру тексту, закінчуючи оформленням самого підручника.

Усі курси та підручники на проекті EdEra повністю безкоштовні.