Олімпіада

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

КИЇВСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

 

Попередні результати олімпіади з фізики

 

Задачі очного туру олімпіади з фізики та їх розв’язки

 

Результати заочного туру

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (РЕКС) запрошує учнів старших класів взяти участь у Олімпіаді-2018, що дає можливість отримати до 20 балів до сертифікату ЗНО з фізики при вступі на факультет РЕКС на спеціальність «Прикладна фізика та наноматеріали». Олімпіада складається з двох турів: дистанційного та очного.

Учасники дистанційного туру олімпіади мають до 15 березня 2018р. надіслати розв’язки задач, набрані у форматі Word, на електронну пошту , або надіслати у зошиті Укрпоштою за адресою 01601, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 64/13 (з поміткою Факультет РЕКС) із зазначенням усіх необхідних контактних даних.

ЗАДАЧІ ДИСТАНЦІЙНОГО ТУРУ + Критерії оцінювання

Для успішного проходження дистанційного туру необхідно розв’язати будь-які 8 завдань з 12. Анкета учасника олімпіади наклеюється на обкладинку зошита. Учасникам заочного туру олімпіади нараховуються бали, що додаються до результатів очного туру. Підсумковий бал є сумарним результатом участі в заочному та очному турах.

Очний тур відбудеться 22 квітня 2018р. в ауд.№42 на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем за адресою м. Київ, проспект акад. Глушкова, 4Г (станція метро «Виставковий центр»). Початок об 11:00. Реєстрація з 10:30. В очному етапі олімпіади беруть участь лише переможці заочного (дистанційного) туру!

Учасники очного туру олімпіади повинні мати із собою:

  • паспорт (або учнівський квиток та свідоцтво про народження – для тих, кому не виповнилось 16 років),
  • чистий зошит, ручку.

Переможці та призери очного туру олімпіади отримують додаткові бали до результату ЗНО (до 20 балів з профільного предмету) при вступі на спеціальність «Прикладна фізика та наноматеріали»!

Додаткові контакти:

  • (044) 526-05-90 секретаріат олімпіади (Валентина Миколаївна)
  • (095) 070-15-00 Вікторія
  • (093) 638-26-68 В’ячеслав

 

Конкурснi завдання попередніх років (заочний тур)

Приклади завдань попередніх років (очний тур)