Majors

Індустрія розвиненених країн орієнтується на високі технології, які опираються на досягнення фундаментальних наук, сучасні методи досліджень та новий стиль мислення. Науці та промисловості потрібні фахівці, які поєднують у собі якості дослідника й інженера. Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем — один із найкращих фахових центрів в Україні, який дозволяє отримати сучасну конкурентоспроможну в світі й якісну освіту в галузі прикладної фізики, електроніки та комп’ютерних систем на безкоштовній основі.
Наші студенти регулярно проходять стажування за кордоном, працюють у лабораторії робототехніки ReLab та проводять дозвілля у сучасному коворкінгу Лунотека.

Applied Physics and Nanomaterials

Дослідження фізичних явищ з метою створення новітніх приладів та технологій. Ми розвиваємо напрямки нано- і фізичної електроніки, прикладної оптики і магнетизмому та біомедичних технологій. 3 2018 року відкрито нову освітню програму «Еконофізика»

Computer Engineering

Створення і дослідження комп'ютерних систем, розробка програмних і апаратних платформ широкого профілю застосування. Освіта наших студентів включає стажування в академіях Cisco, Huawei та Microsoft.

Telecommuncations and Radioengineering

Інформаційна безпека телекомунікаційних мереж і технічний захист інформації, проектування і конструювання радіоапаратури.

About the Faculty

About the Faculty

З 1957 року ми займаємося розробкою передових технологій у галузях прикладних задач фізики, зв'язку та інформаційних технологій.
Факультет РЕКС — це всесвітньо відомі наукові школи фізичної електроніки, радіофізики та фізики напівпровідників, лабораторії Huawei, Cisco та Microsoftsoft, зручний студенстький коворкінг Лунотека, лабораторія роботетехніки ReLab та багато іншого!

Alumni

Якісна освіта — запорука гідного майбутнього. Приєднуйся!

Highlights

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Безкоштовні курси для підготовки до ЗНО з фізики

Заняття проходитимуть щосуботи з 11:00 до 14:00 в аудиторії № 24 факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (адреса на карті).

Початок занять 14 жовтня. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/N1M4zi


Проводимо набір з 1 листопада на новий курс від FRECS-Programming «Python Beginners Course»

Реєстрація обовязкова: https://goo.gl/H6dGDq


Заочний тур Олімпіади-2018 з фізики

Факультет РЕКС оголошує початок заочного туру Олімпіади-2018 з фізики

Переможці очного туру отримають додаткові бали до конкурсного балу ЗНО з фізики!

Facutly Events