Кваліфіковані спеціалісти з прикладної фізики користуються великим попитом у всьому світі у таких галузях, як телекомунікаційні технології, IT технології, системи захисту інформації, нанотехнології, космічні технології, біотехнології та медицина

Прикладна фізика займається дослідженнями фізичних явищ, на основі яких створюються нові прилади та технології виробництва.

Після отримання освіти з прикладної фізики випускники можуть займатися експериментальними та теоретичними науковими дослідженнями, створенням на їхній основі нових науково-технічних розробок та їх впровадженням, експлуатацією складного електронного та комп’ютерного обладнання.

Співробітники, студенти й аспіранти факультету виконують спільні проекти з науковими установами Німеччини, Франції, Нідерландів, Великої Британії, США, Японії, Китаю, Південної Кореї тощо. За програмами обміну частина студентів проходить практику за кордоном, зокрема, у Німеччині, Франції, Нідерландах, Великій Британії, США, Японії, Китаї.

З 2018 року в рамках спеціальності «Прикладна фізика» відкривається напрямок підготовки «Еконофізика»

Передбачено вивчення дисциплін економічного спрямування, можливе одночасне отримання дипломів бакалавра з прикладної фізики та наноматеріалів та з економіки

Дивіться деталі у розділі про вступ до факультету.